Diagnostický snímač

Vítáme Vás v diagnostické sekci, dle svých potřeb si zvolte vhodnou variantu diagnostiky.

Diagnostika bude prováděna pomocí barvově-slovních asociací metodou Barvy života. Během následujících cca 30ti minut budete vybírat vždy tři barvy z osmi možných zobrazených. Vyplňování Vašeho profilu provádějte sami, nepřerušujte jej jinými činnostmi a volte barvy zcela spontánně. Jen tak budou níže v seznamu vybrané profily vypovídat skutečně o Vás.

Žádné barvy a žádné naměřené hodnoty nelze označit za „dobré“ či „špatné“. Hodnoty je nutné vždy interpretovat v kontextu Vašich osobních aspirací a konkrétního pracovního prostředí. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s normou České republiky a jsou samozřejmě měnitelné díky osobnímu rozvoji v čase. Pomáháme Vám poznat a rozvíjet se.

Snímač spustíte kliknutím na příslušný odkaz. 

Po absolvování snímání a vyhodnocení výsledků Vás budeme kontaktovat na Vámi zvolený email. Výsledky obdržíte po zaplacení příslušné částky na účet uvedený v emailu, který Vám zašleme.

Profil jednotlivce

Po absolvování snímání si můžete zakoupit některé z následujících variant:

Základní profil
99,- Kč
Základní psychodiagnostické hodnoty ukotvující všechny další profily. Obsahuje parametr zacházení s pravidly ( individualismus / konformita ), spolehlivost a rozvojový potenciál.
Používané role
600,- Kč
Profil ukazuje role, které diagnostikovaná osoba zastává v životě a jak se typicky chová pro okolí. Obsahuje role, které jsou vnímány okolím většinou pozitivně a většinou negativně.        
Slovní schémata
300,- Kč
Rozbor pojmů z osobního a pracovní charakteru použitých v diagnostice. Profil rozděluje pojmy do pěti hodnotových skupin s rozdílnou využitelností pro člověka (ideály, motivátory, operátory, stresory, destruktory).
Atmosféra vztahů
300,- Kč
Profil ukazuje jakou okolo sebe člověk vytváří a sdílí atmosféru vztahů. Dozvíte se, jak osoba pomocí atmosféry vztahů působí na své okolí. Zároveň se dozvíte, jakou atmosféru vztahů osoba vytváří a sdílí ve firmě, při obecné práci (například práce na zahrádce) a v osobním životě.
Stresová linka
450,- Kč
V profilu naleznete jak člověk reaguje na stres a jak jej zvládá. Detailně je rozepsáno co člověku stres spouští, ale také to co jako stres nevnímá. Mimo jiné se dozvíte jaké typy chování osoba volí pro řešení pracovních úkolů a situací při stresu.
Změnová linka
450,- Kč
Adaptabilita a schopnost reagovat na změny je jednou z nejcennějších schopností a charakteristik, které člověk má. V produktu Změnová linka se dozvíte, jak je člověk přizpůsobivý změnám, nebo naopak jestli je změnám nepřístupný. Produkt také ukazuje, co člověka ke změně motivuje a jak se bude chovat, když přijde.
Kompletní profil jednotlivce
2800,- Kč
 

Vstup do diagnostického snímače - Profil jednotlivce

 

Budu školákem

  • Cena 200,- Kč

Vstup do diagnostického snímače - Budu školákem

 

Výběr střední školy

  • Cena 200,- Kč

Vstup do diagnostického snímače - Výběr střední školy

 

Výběr vysoké školy

  • Cena 200,- Kč

Vstup do diagnostického snímače - Výběr vysoké školy